Logo

Hledat...

Přihlásit se
Košík
0

Top Silk

Původ:
Top Silk je syntetické vlákno. Jedná se o modifikované polyesterové mikrovlákno, které je přizpůsobené právě pro využití ve spodním prádle.

Vlastnosti:
Polyesterová vlákna jsou velmi dobře odolná vůči oděru a působení světla a slunečních paprsků. Jelikož polyesterové vlákno má některé vlastnosti, které nevedli k vaší spokojenosti, bylo vyvinuto modifikované polyesterové mikrovlákno – Top Silk, které splňuje náročné požadavky kladené na spodní prádlo. Materiál s vláknem Top Silk je velmi lehký, jemný a prodyšný, čímž je předurčen právě pro letní měsíce. Díky minimální absorpci vlhkosti má tento materiál vlastnosti funkčního prádla – odvádí pot a udržuje pokožku suchou. Hladké nekonečné vlákno s kruhovým průřezem dodává materiálu výborné užitné vlastnosti jako trvanlivost a odolnost v praní i oděru. Top Silk má na pohled charakter klasických hedvábnických tkanin, ale tento úplet je navíc dostatečně pružný a měkký. Díky vysokému lesku textilie a zvolené technologie tisku docilujeme velmi brilantních barev a přesných a kvalitních kontur tisku. Materiál má velice nízkou mačkavost a údržba tohoto prádla je jednoduchá a nenáročná.

Údržba:

su1.gif
Materiál je velmi jemný a má nízký sklon k mačkavosti. Pro jeho optimální údržbu se doporučuje prádlo prát v ruce. Jelikož má materiál minimální navlhavost, velmi rychle usychá. 
Nedoporučuje se prádlo žehlit, bělit, sušit v bubnové sušičce nebo chemicky čistit.

Použití, kolekce:
Polyester (Top Silk)/Elastan – British
Nový hedvábný vzhled a omak materiálu Top Silk můžete poprvé vyzkoušet v kolekci British, kterou tvoří módní barevné kalhotky. Příjemné pastelové barvy a decentní vzhled jsou doplněny ozdobnými proužky, které jsou našity na předním díle. Velmi pružné a jemné lemovky jsou šetrné k pokožce a respektují váš pohyb. Zvolený sublimační tisk na rozdíl od klasických technologií nezhoršuje příjemný hladký omak a neomezuje pružnost materiálu.]]>